STIER S.C.

Taśma paroprzepuszczalna - STIER S.C.   

Opis

Zauważyłeś, że łączenie ościeżnicy z murem jest tym miejscem, którym najczęściej ucieka mnóstwo ciepła, a do tego czujesz, jak tamtędy zawiewa wiatr? Rozwiązaniem może być taśma paroprzepuszczalna, która doskonale nadaje się do uszczelniania tego typu mostków termicznych. Jest to rozwiązanie bardzo tanie, a przy tym szybkie i proste w zastosowaniu. Nieistotne czy Twój dom jest nowy, czy też stoi już kilka lat, w każdym z nich możesz poprawić komfort termiczny, a budynek będzie bardziej energooszczędny.

W asortymencie sklepu ze strony stier.com.pl znajdują się różnego typu taśmy, które są dokładnie opisane, aby klient mógł dobrać odpowiedni dla siebie produkt. Żeby zamontować taką taśmę, wystarczy dokładnie oczyścić i odtłuścić powierzchnię klejenia, zdjąć warstwę ochronną z taśmy i przykleić do oczyszczonej powierzchni. Czasami konieczne jest zastosowanie dodatkowej warstwy kleju. Dzięki temu rozwiązaniu w domu będzie cieplej, a łączenia ościeżnicy z murem nie będą zachodzić grzybem ani pleśnią. Cena taśm jest atrakcyjna, o czym możesz się przekonać, wchodząc na podaną stronę.


Dodaj Opinie


Taśmy paroprzepuszczalne marki STIER okazały się być świetny rozwiązaniem! Myślę, że tak innowacyjne rozwiązania dla budownictwa spodobają się każdemu. :)
Opublikowane przez: suctelfu Data: 2019-06-26 12:40:59 Ocena: 3

NIEDALEKO: