ROYAL DANCE SCHOOL

Taniec dla dzieci Wrocław kurs   

Opis

Pasja, odpowiednio rozwijana, niesie za sobą wiele korzyści. Jeżeli jest nią taniec, to prócz przyjemności i satysfakcji ze zrobionych postępów, kształtuje się sprawności ruchowa, słuch muzyczny i pobudzana jest kreatywność. Młodzi tancerze uczą się tworzyć pierwsze indywidualne prezentacje, ale też stają się częścią zespołu, co uczy wartości płynących ze współpracy.

 

Taniec dla dzieci we Wrocławiu to kurs prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów. Są oni odpowiedzialni za dopasowanie poziomu trudności choreografii i ćwiczeń do wieku podopiecznych, nad którymi sprawują opiekę. Dla urozmaicenia lekcji wprowadzane są gadżety takie jak balony i pompony. W Royal Dance School nie ma miejsca na nudę. Rodzice mogą obserwować swoje pociechy na specjalnie przygotowanych pokazach.

 

Na zajęciach mieszanie są różne elementy pochodzące z tańca współczesnego i nowoczesnego. Dzieci uczą się podstawowych kroków w stylu latynoamerykańskim, hip-hopowym czy podstaw baletu. Taka forma rozrywki może być dla nich ciekawym doświadczeniem, które zacznie modelować ich charakter i rozwinie wyobraźnię.


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO: