KreatorzyKariery.pl

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej - KreatorzyKariery.pl   

Opis

Wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną, warto odpowiednio się do niej przygotować. Oczywiście, kluczowe jest tak zwane pierwsze wrażenie, więc schludny ubiór i fryzura, a w przypadku pań także makijaż, powinny na wstępie postawić aplikanta na dane stanowisko w dobrym świetle. 

Aby przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej było jeszcze bardziej profesjonalne, warto także odpowiednio ją przećwiczyć. W tym z pewnością przyda się usługa dostępna na stronie kreatorzykariery.pl. 

W ramach wspomnianej usługi klient może podejść do rozmowy przeprowadzonej w kontrolowanych warunkach, gdzie po drugiej stronie będzie siedziała osoba udająca potencjalnego pracodawcę. Co daje tego typu usługa? Bardzo wiele. Po pierwsze, rozmowa z przyszłym szefem zawsze jest stresująca, więc przećwiczenie jej możliwych scenariuszy może ukoić nerwy, a co za tym idzie podnieść pewność siebie czy błyskotliwość odpowiedzi aplikanta. Po drugie, po zakończeniu spotkania klient otrzymuje raport na temat takich stref, jak mowa ciała, nerwowe ruchy lub inne elementy, na które musi zwrócić uwagę przy kontaktach służbowych. 


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO: