Amer Event

https://www.mobilny-escaperoom.pl/ - Mobilny escape room zielona góra   

Opis

Escape roomy to specjalne pokoje, w których toczy się gra według ustalonego wcześniej scenariusza. Jest to gra zespołowa, która polega na zamknięciu kilku osób w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Na wydostanie się z tego pomieszczenia uczestnicy mają zazwyczaj ok. 60 minut. Żaden z nich nie wydostanie się z pokoju w pojedynkę. Niezależnie od scenariusza ta gra zespołowa wymaga od uczestników zręczności, pomysłowości, a także odwagi.

Warto wiedzieć, że taki mobilny escape room zielonogórska firma może zainstalować w niemalże każdym pomieszczeniu. Trzeba tylko podać warunki lokalowe, jakie się posiada i uzgodnić inne parametry techniczne. To świetna atrakcja na różne imprezy okolicznościowe.

Ile kosztuje przygotowanie takiego pomieszczenia i zaadaptowanie go na pokój zagadek? Tego dowiesz się na mobilny-escaperoom.pl. Dużo zależy też od miasta, gdzie zamawia się usługę oraz od innych czynników, o których poczytasz na firmowej stronie. Tam też dowiesz się, że taka konstrukcja charakteryzuje się łatwym montażem i demontażem.


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO: