Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Kwiaty z dostawą - Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”   

Opis

Wyjątkowa usługa, jaką są kwiaty z dostawą na terenie Łodzi, to doskonały sposób na przeprosimy, podziękowanie lub złożenie gratulacji dowolnej osobie. Usługa realizowana przez internetową kwiaciarnię Kwiatem Malowane polega na wskazaniu przez klienta jednej z kilkudziesięciu dostępnych kompozycji kwiatowych i jej dostarczeniu przez odpowiednio przeszkolonego kuriera pod wskazany adres, w określonym przez klienta terminie.

By złożyć zamówienie i dostarczyć kwiaty pod wskazany adres, nie trzeba odwiedzać kwiaciarni osobiście. Wystarczy skorzystać z panelu zamówienia, jaki znajduje się na stronie internetowej kwiaciarni i zapłacić za usługę, i wybrane kwiaty. Warto wspomnieć, że prócz klasycznych bukietów kwiatów, kwiaciarnia zajmuje się również przygotowaniem koszy okolicznościowych i różnego rodzaju dekoracji florystycznych, w tym dekoracji ślubnych do kościoła.


Dodaj Opinie


Ta kwiaciarnia jest bardzo popularna, wiem o tym bo pracuję na poczcie i na dzień kobiet, dzień matki, dzień babci i w ogóle na święta mamy bardzo dużo przesyłek, które są z emblematem kwiatemmalowane :)
Opublikowane przez: Antonina Rutkowska Data: 2018-03-26 11:30:38 Ocena: 3

NIEDALEKO: